Kuusalu tee 35, Kuusalu, 74601 Harjumaa

krista.allik@kuusalu.ee

+3720 515 4154

E-R 14:00-18:00

Kuusalu noorkotkastele patrullkotid

Kuusalu noorkotkastele patrullkotid

Aprillis 2023 esitasi Rasmus Karro omaalgatus taotluse, et parendada Kuusalu Noortekotkaste rühma huvitegevust. Projekti eesmärgiks patrullkottide soetamine, millega noored saavad osaleda võistlustel.

Väike kokkuvõte Rasmus Karro-lt, kuidas on patrullkotid nende tegevust toetanud. “Projekti ei olnud väga keeruline taotleda. Projekti ajendas tegemast korralike patrullkottide puudulikkus. Taotluse kirjutamiseks kulus üks õhtupoolik koos mentoriga. Projekti taotluse kirjutamine ei olnud keeruline.

Kuusalu NK 2 rühma jaoks taotlesime neli patrullkotti. Välja valisime projekti mentoriga AS Galvi-Linda patrullkotid, sest need olid raha eest kõige mugavamad ja modulaarsemad. MOLLE-ribad võimaldavad patrullkottidele kinnitada lisataskuid, sel on mitmed sisemised ja välimised rihmad, et kinnitada suuremaid asju koti külge ja sisse, on ka integreeritud vihmakate ning rinna- ja puusarihmad. Kottide suurus (35 liitrit) on mugav nii laagrisse kui ka võistlustele, ei ole liiga suur, kuid ei ole ka liiga väike.

Kotid on näinud juba mitmeid patrullvõistlusi (Mini-Erna, Harju Luureretk) ning tõestanud enda väärtust. Samuti on ka noored kasutanud neid laagrites, kuhu on vaja erinevaid asju kaasa võtta, alustades sokkidest ning lõpetades tuletegemise vahenditest.

Soovitan ja julgustan teistel noortel kirjutada taotlusi!”

Suured tänud Rasmusele projekti kirjutamise eest ja noorkotkastele põnevaid väljakutseid ka edaspidiseks.