Kuusalu tee 35, Kuusalu, 74601 Harjumaa

krista.allik@kuusalu.ee

+3720 515 4154

E-R 14:00-18:00

Kuusalu Õpilasmalev 2022

Kuusalu Õpilasmalev 2022

Kuusalu Õpilasmalev 2022 toimus 27.juuni – 8.juuli.

Selle aasta maleva märksõnadeks olid loodus, tehnoloogia ja minu heaolu. Peamine rõhuasetus oli füüsilise ja vaimse tervise hoidmisel.

Õppisime, kuidas toime tulla pinge ja stressiga ning võtta vastu uusi väljakutseid!

Alustasime traditsiooniliselt malevat tööohutuse, töötaja ja tööandja kohustuste ja õigustega tutvumisega. Külastasime Töötukassa Karjäärikeskust, kus on kokku toodud kõik, mis puudutab inimese tööelu ja karjääri. 🙂

Järgmisel päeval disainisime koos Anu Karjatsega meie selle aastase malevarühma logo.

Seejärel alustasime peale tööd tegevustega, mis aitavad toetada meie vaimset ja füüsilist tervist. Õppisime tervisliku toitumist koos Jakob Link-iga, Tegime trenni Golden Club jõusaalis koos treener Kadri-Liina Meister-iga, käisime tantsimas ja positiivseid emotsioone saamas tantsuklubis Havanamoderna koos kuubalasest tantsuõpetajaga Hansel Rivero, rääkisime emotsioonidest ja tunnetest MTÜ Peaasi koolitaja Anna Nõmmik-uga, tegelesime kunsti ja loominguga KUMU-s, kus disainisime endale T-särgid, kasutades siiditrüki tehnikat. Enda vaimse tervise säilitamiseks on kindlasti ka sõbrad väga olulised. Seega meisterdasime koos Ene Liivandiga kaarte, mida oma sõpradele hea saata. Väikese kaardiga saame oma sõpradele märku anda, et me neist hoolime ja tänada, et nad meil olemas on.

Loomulikult igapäevased tööpäevad. Tööandja oli Kuusalu Vallavalitsus. Immutasime Kolga ja Kuusalu korvpalliplatsid, Kolga Kooli silla ja mänguväljaku pingid, Andineeme laudteed ja riietuskabiinid, Vihasoo linnuvaatlustorni, mitmed valla bussipeatused, kangutasime välja knopkad jne. Värvisime Kolga Kooli silla piirded, puhastasime vallamaja ümbruse ja Kuusalu Noortekeskuse ümbruse.

Väike kokkuvõttev video Kuusalu Õpilasmalevast aastal 2022