Kuusalu tee 35, Kuusalu, 74601 Harjumaa

krista.allik@kuusalu.ee

+3720 515 4154

E-R 14:00-18:00

Õpilasmalev 2020

Õpilasmalev 2020

Kaks nädalat malevat on selja taha jäänud!

I nädal – tüdrukute kirjutatud kokkuvõte päeviku-BINGO järgi
Esmaspäeval – hommik algas töölepingute ja -ohutuse läbivaatamise ja -rääkimisega noortekeskuses. Esimene tööpäev viis meid Vihasoo bussipeatust värvima. Lõunasöögiks sõime kartulit hakklihakastmega. Peale lõunat toimus oma nimemandala tegemine ja Töötukassa koolitus.

Teisipäev – jätkasime Vihasoo bussipeatuse värvimisega. Lisaks sellele jõudsime immutada Nõmmeveski silda ja alustasime ka ettevalmistustöödega juba Luha bussipeatuses. Lõunaks supp ja saiake ning pealelõunasel ajal mõtlesime oma selle aasta malevalogo. Milline küll sel aastal võiks olla?

Kolmapäev – lõpetasime Vihasoo. Osad noored värvisid Luha bussipeatust, osad Kõnnu tee bussipeatust. Lõunasöögiks makarontsid kananagitsatega. Meie oma malevalogo disainimine jätkus.

Neljapäev – Luha bussipeatuse triibutamine ja värvimine jätkus. Lõunasöögiks riis kalapulkadega. Peale lõunasööki kunsti töötuba – igaüks sai valida endale parima puumustriga lauajupi ja maalida, mida hing ihaldab.

Reede – Luha ja Kõnnu tee bussikad vajasid korrastamist. Lisaks bussipeatustele vajasid immutamist Kuusalu ja Kolga korvpalliplatsid. Peale tööhommikut seadsime suuna Tallinna poole, sest esimest nädalat sõitsime lõpetama Toiduakadeemiasse, kus toimus meil Itaali toidu koolitus ehk tegime oma söögi ise.

Lisaks leiad palju fotosid siit: https://photos.app.goo.gl/ffa45rotLQMpUnJi7

II nädal – poiste kirjutatud kokkuvõte
Esmaspäeval – Kõnnu tee bussipeatus. Triibutamine, värvimine ja prügikasti korrastamine. Lõunaks olid vist kananagitsad. Peale lõunasööki sõitsime külla Tammispeale, kus elab kunstnik Seaküla Simson. Kindlasti oled näinud betoonist tuvikujulisi teetõkendeid Tallinnas, PÖFFi ulguvat hunti või Eduard Ahrensi mälestusmärki Kuusalus?

Teisipäeval – Kõnnu tee bussipeatuse triibutamine. Kuusalu korvpalliplatsi lõpetamine ja kolm immutusobjekti. Lõunasöögiks seekord tatar. Peale lõunat toimus noortekeskuses MTÜ Peaasi koolitus.

Kolmapäeval – asusime tööle Pedaspea bussipeatuses, mis ootas koristust, triibutamist, värvimist. Kolga-Aabla ja Leesi bussipeatused said immutatud. Lõunaks pakuti pelmeene. Pealelõunasel ajal käisime ekskursioonil Näkiallika Tööriistamuuseumis Kupu külas. 

Veel fotosid leiad siit: https://photos.app.goo.gl/LekjBtJUjYR8NLAS6

Fotod leiad siit: https://photos.app.goo.gl/BevJU5wSij3i49H78

Neljapäeval – Pudisoo sillaimmutus, Pedaspea bussipeatuse värvimine ja triipude lõpetamine. Lõunaks supp ja saiake ja seekord oli peale lõunasööki vaba aeg, sest järgmisel päeval ootas maleva viimane päev ja lõpetamise puhul väljasõit taas Tallinnasse. 
Reedel – maleva transpordi ja noortekeskuse puhastus- ja koristustalgud, sest kaks töönädalat on läbi saanud. Kokkuvõtteks veel üks päeviku BINGO – iga päeva kohta ja mõlema nädala kohta – hommikutunne, töö, lõunasöök, peale tööd ja tööpäeva lõputunne kirja. (Ehk enamvähem alus sellesama kirjutise kirjutamiseks.) Pidu, pidu, pidu – lõunasöögi pakkumiseks seekord üle õue Capri pitsakohvikust igaühele just tema meele ja maitse järgi pitsa. Ja seejärel Tallinnasse, kus ootas neli vahvat põgenemistuba Claustrophobia põgenemistubades.
Malevanoorte kokkutulek: esmaspäeval, 24.augustil kell 12.00 Lahemaa Pärimuskojas. Väljasõit Kuusalu Noortekeskuse eest kell 11.30.