Kuusalu tee 35, Kuusalu, 74601 Harjumaa

krista.allik@kuusalu.ee

+3720 515 4154

E-R 14:00-18:00

Harjumaa kaasamisüritus 2021

Harjumaa kaasamisüritus 2021

5.märtsil 2021 toimus meie poolt korraldatud Harjumaa Osaluskohviku järelsündmus Harjumaa Kaasamisüritus 2021. Et noorte mõtetel ja sõnal oleks jõudu kasvada!

Kaasamisüritus on jätkusündmus Osaluskohvikule, mida omakorda korraldatakse üle Eesti. Mõlemal korral arutletakse noorte endi poolt tõstatud teemasid korraga 16 paigas Eestimaal. Vaata täpsemalt Eesti Noorteühenduste Liidu kodulehelt siin: https://enl.ee/projekt/osaluskohvikud2020/

Mõlema sündmuse peakorraldaja koos oma meeskonnaga oli meie, Kuusalu valla AASTA NOOR 2020 tiitliga pärjatud Sanne Säär. Kaasamisürituse korralduspesaks oli seekord Kuusalu Vallavalitsus Kiiu mõisas, kuid arvestades riiklikku olukorda viirusest tingituna toimus üritus osalejatele Zoom-keskkonna vahendusel.

Üritus kestis hommikul 10st kuni päeval 12ni. Toimus ametlik avamine, individuaalne analüüs, esmase rakendusplaani koostamine oma laudkonnas koos lauajuhiga, peale mida liitus laudkonnaga ekspert ja otsustaja ning vormistati ettepanekud töösse rakendamiseks. Projektijuht Sanne tänas kõiki osalejaid ja lõpetas päeva ühisosa.

Harjumaa noori kõnetasid teemad:

  • rohkem ja põhjalikumalt seksuaalkasvatust põhikoolis ja gümnaasiumis;
  • tutvustada noortele koolides suvel töötamise võimalusi;
  • tundide huvitavamaks muutmine ja õpilaste motiveerimine.
    Bussiaegade ja koolitundide lõppemise aegade ühildumise töörühma kahjuks osalejate vähesuse tõttu ei toimunud.

Oli tegus ja informatiivne hommikupoolik! Korraldajad tänavad osalejaid!

5. märtsil toimunud Kaasamisüritus oli üks osa “Noorelt noorele – osalusest lähemalt” projektist, mida toetab Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur Erasmus+ programmist.