Kuusalu tee 35, Kuusalu, 74601 Harjumaa

krista.allik@kuusalu.ee

+3720 515 4154

E-R 14:00-18:00

Kuusalu Õpilasmalev 2021

Kuusalu Õpilasmalev 2021

Kuusalu Õpilasmalev on selleks aastaks läbi! Ka see aasta immutasime sildu, bussipeatusi ja kossuväljakuid puidukaitse vahendiga, värvisime Vihasoo bussipeatuse, tegelesime haljastusega Kiius ja Kuusalus, koristusega Salmistu, Valkla ja Andineeme rannas ning Kiius, aitasime voltida Kuusalu Ettevõtjate Liidu poolt valminud turismikaarte ja andsime kooli tunnelile värskema ilme.

Lisaks töötegemisele õppisime toiduvalmistamist, rääkisime eesmärkide seadmisest ja meil käisid külas Sander-Siim Murik, kes töötab Eesti Kaitseväe Värbamiskeskuses nõunikuna ja kelle ülesanne on toetada nii Kaitseliidu kui Kaitseväe üksustesse tegevväelaste kui töölepinguliste inimeste värbamist läbi erinevate turundus- ja kommunikatsioonitegevuste ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse (RKIK) töötaja, Alar Alp, kes on RKIK-i turundus- ja kommunikatsiooniguru. Nemad rääkisid noortele telefoni ohutu kasutamise põhimõtetest, ohtudest sotsiaalmeedias, mängude ning rakendustega seotud ohtudest ja küberkiusamisest. Lisaks käis Tanel Pajuri, kes rääkis erinevatest isiksustest värvide kaudu ja kuidas alustada endasse ivesteerimist ja miks see on oluline. Maleva viimasel päeval käisime Lontova Seikluspargis oma meeskonnatöö oskusi veelgi parandamas.

Suured tänud Haridus- ja Noorteametile, kes toetas meie maleva korraldamist läbi taotlusvooru “malevasuvi 2021” Kolga Koolile ja Kuusalu Keskkoolile, et lubasite meile transpordiks oma busse, Kuusalu Vallavalitsusele, et meie noortele tööd pakute, meie imelistele rühmajuhtidele Elsbeth Link, Ingeli Link ja Ene Liivand, et meie noori toetate ja juhendate ja loomulikult Teile vahvad noored! Järgmisel aastal jälle! 🙂

Täpsemalt saad lugeda meie malevast blogi postitusest.

https://kuusalunoored.blogspot.com/