Kuusalu tee 35, Kuusalu, 74601 Harjumaa

krista.allik@kuusalu.ee

+3720 515 4154

E-R 14:00-18:00

Kuusalu valla Noortevolikogu Pärnus

Kuusalu valla Noortevolikogu Pärnus

7. oktoobril seadsime Kuusalu Noortevolikoguga enda sammud lõunasse, nimelt Pärnu linna. Põhiline eesmärk oli kohtuda Pärnu linna Noortekoguga, et vahetada mõtteid ning kogemusi, saada inspiratsiooni ja selgemat aimu, kuidas üks noortevolikogu töötama peab. Saime kokku hubases HUUB-nimelises kohas. Meie saime targemaks näiteks komisjonide jaotumise osas, ideid ürituste korraldamiseks ning ka noortevolikogu reklaamimiseks noorte seas. Tulemusi saab näha juba peagi!

Peale kokkusaamist Pärnu noortega toimus Kuusalu Noortevolikogu mini-koosolek, et seedida saadud infot ning paika panna üldplaan järgnevaks tööks Kuusalus. Seejärel läksime boolingut mängima, et liikmed saaksid omavahel lõimuda ning olemasolevast veelgi sõbralikumat “volikogu-vaimu” tekitada. Peale mängu, mille muideks võitis meie sportlane Uku, tutvustas Pärnu linna Noortekogu liige Kuusalukatele linna — käisime mere ääres ning külastasime skulptuuri Raimond Valgrest, kes 30ndatel palju Pärnus musitseeris ning aega veetis.

Meil oli Pärnus vahva: mõtted said värskendatud ja suund edasiminekuks on käes. Lisaks saime vahva uue sõbra — Pärnu linna Noortekogu, kellele võime alati loota ning vastupidi.

Tekst ja pildid Kuusalu Noortevolikogu liige Kerttu Saagpakk