Kuusalu tee 35, Kuusalu, 74601 Harjumaa

krista.allik@kuusalu.ee

+3720 515 4154

E-R 14:00-18:00

Noorsootöötajad

Saa tuttavaks meie suurepäraste noorsootöötajatega

Krista Allik

noorsootöö koordinaator

Minu esimene kokkupuude noorsootööga oli aastal 2010, kui asusin vabatahtlikuna juhtima Kolga noorkotkaste ja kodutütarde rühmasid. Alates aastast 2016 olen Kodutütarde Harju ringkonna ringkonnavanem. Kaitseliidu eriorganisatsioonis vabatahtlikuna osalemine on andnud põnevaid väljakutseid ja palju kogemusi.
Aastast 2014 töötan Kuusalu Noortekeskuses, olles viimased neli aastat noorsootöö koordinaatori ametikohal. Oman laialdast kogemust noorsootöös, olen  koostöös MTÜ Mondoga osalenud erinevatel rahvusvahelistel noorsootöö koolitustel, sealhulgas Bulgaarias, Austrias ja Slovakkias. Õppinud erinevaid viise ja meetodeid töös noortega.  Mul on noorsootöötaja 6. taseme kutse.

Elsbeth Link

noorsootöö SPETSIALIST

Alustasin noorsootööd 2018 aastal Kuusalu Noortekeskuses poolekohaga, nüüdseks olen täiskohaga noorsootöö spetsialist. See on põnevust ja väljakutseid täis elukutse, kus iga päev on isemoodi. Tahan anda endapoolse panuse noorte arengusse ja luua neile võimalusi eneseväljendamiseks. Oman laagrikasvataja osakutset, olen aidanud läbi viia mitmeid malevaid ja laagreid. Kõrghariduse olen omandanud Eesti Mereakadeemias Laevajuhi erialal. Soovin avardada noorte silmaringi ka teisi kultuure nendeni tuues. Olen aktiivne ning ei ütle kunagi “Ma ei oska”, vaid “Õpin ja proovin”. Lisaks noorsootööle tegelen tantsimise ja aerutmisega – olen süstainstruktor ja matkajuht.

Anna-Liisa Gebruk

noorsootöötaja

Olen Noortekeskuse tegemistes kaasa teinud alates 2015.aastast .
Vabatahtlikuna olen abistanud laagrites ja ürituste läbi viimisel.
Ringijuhendajana olen Noorteka töös osalenud alates 2020.aastast.
Õppisin tegevusjuhendajaks ning olen läbinud tugiisiku koolituse.
Mulle meeldib looduses liikumine ja meri. Iganädalaselt teen näpud saviseks ja naudin keraamika tegemise rõõme.
Olen teie jaoks olemas.