Kuusalu tee 35, Kuusalu, 74601 Harjumaa

krista.allik@kuusalu.ee

+3720 515 4154

E-R 14:00-18:00

Loovuslaager SUVEVÄRVID

Laagri eesmärk on loovuse arendamine läbi kunsti ja loovliikumise.
Selle aasta loovuslaagri peateema on mosaiik. Proovime laduda mosiikpilte erinevatest materjalidest (näit: klaas, paber, kivi, munakoored jt looduslikud materjalid). Lapsed saavad teha oma taieseid induviduaalselt, väikestes gruppides kui ka kogu rühmaga koos. Ühel laagripäeval sõidame mere äärde, kus teeme mosiikseid pinnakaunistusi värvides ja töödeledes kohapeal leiduvaid materjale. Liikumistundides tegeleme samuti mosiigiteemaga ning proovime teha mosaiikpilte lastest endist ja kasutades erivärvilisi võimlemisvahendeid (rõngad, rätid, nöörid jne).
Laagri lõpuks valmib lapsevanematele ja sõpradele etendus, kuhu on üheks tervikuks põimitud laagri jooksul valminud kunstiteosed ja liikumiskavad. Laagripäevade juurde kuuluvad ka tavapärased vahvad laagritegevused: lipu kujundamine, maastikumäng, võistlus- ja nuputamismängud, küpsisetordi valmistamine jne. Ilusate ilmade korral toimub enamus tegevusi õues. Laagriliste toitlustamine toimub Kiigepõnni lasteaias. Laagrilapsi juhendavad Maarika Mae ja Inge Lukme.
Laagri peamine pesapaik on Kiiu Kiigepõnni Lasteaed ja sobiva ilma korral toimuvad tegevused õues. Ühel päeval plaanime väljasõitu mere äärde.

Info ja registreerimine inge.lukme@gmail.com

Üritus on lõppenud.

Kuupäev

26 - 30 juuli 2021
Lõppenud!

Silt

Laager

Kommenteerimine on suletud